KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13429001
nr 1342 9001
Nils Erik Johansson
(f. 1950), Sverige
Akvarell, 38x58 cm. Signerad
Nils Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1950 i Karlskrona.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:59:32
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Nils Erik Johansson
Läs mer om Nils Erik Johansson